ВИМОГИ ДО УЧНІВ АНСАМБЛЮ

   Кожна школа, кожний колектив і навіть кожна сім’я має певний набір правил, обов’язкових для дотримання усіма її членами. Дотримання подібних правил допомагає уникати конфліктів, забезпечує комфортну атмосферу, в якій кожен може проявити, розкрити себе якнайкращим чином.

  Для більшості з Вас наші правила видаватимуться логічними та прийнятними та допоможуть Вам зробити навчання Вашої дитини максимально результативним.

• Медичні вимоги

   Заняття хореографією передбачає фізичні навантаження та вимагає від дитини міцного здоров’я. Тому вимога щодо надання учнями ансамблю щорічної медичної довідки про відсутність інфекційних захворювань та медичного дозволу на фізичні навантаження є обов’язковою.

•У випадку будь-яких змін у стані здоров’я дитини батьки зобов’язані негайно проінформувати педагога.

•Крім того, керівництво ансамблю бере до уваги візуально-естетичний аспект зовнішності учнів та залишає за собою право переводити на інші факультети школи мистецтв дітей з серйозними проблемами ваги та іншими проблемами зі здоров’ям у разі, якщо заняття класичною хореографією можуть завдати їм шкоди.

• Вимоги щодо балетної форми

p1070038.jpg   На уроках хореографії ніщо не повинно відволікати дитину від виконання завдань, поставлених педагогом. Єдина балетна форма допомагає концентрувати увагу учня на своїх помилках.

   Для хлопчиків це: біла облягаючи футболка (з бавовняної тканини), чорні короткі шорти, білі бавовняні шкарпетки та м’які балетні туфлі, що облягають стопу (колір визначається педагогом).

   Для дівчат 7-9 років це: купальник світлих кольорів (фасон та колір оговорюються педагогом), балетне трико білого або тілесного кольору (у літній період допускаються бавовняні шкарпетки), м’які балетні туфлі - білі (без шкіряної вставки) або тілесного кольору з матовими стрічками в тон трико.

   Для дівчат 10-16 років це: купальник (колір та фасон оговорюються педагогом), балетне трико тілесного кольору, м’які балетні туфлі та пуанти з матовими стрічками в тон трико, спідничка з газової тканини (колір, довжина та фасон оговорюються педагогом).

Балетна форма повинна завжди мати охайний вигляд, бути чистою.

•Викладач може дозволити вдягти ті чи інші додаткові предмети одягу для розігріву, якщо температура в класі є низькою.

Зачіски всіх учнів ансамблю повинні бути охайними, у дівчат волосся обов’язково збирається в жмутик та міцно фіксується. Не дозволяється носити будь-які прикраси у класі та на виставах.

• Поведінка в балетному залі

•У балетному залі забороняється знаходитись у вуличному взутті, їсти, пити (крім простої води), жувати жувальну гумку.

•Під час заняття у балетному залі має бути робоча, ділова атмосфера. Всі мобільні телефони мають бути знятими зі звукового сигналу.

•Після заняття учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце (не дозволяється залишати у балетному залі порожні пляшки від води, використані серветки, залишки пластиру тощо).

У кінці заняття учні дякують викладачу та концертмейстеру за проведений урок.

• Дисциплінарні вимоги

•Учні ансамблю мають право пропускати заняття лише з причини хвороби. У всіх інших випадках для пропуску заняття необхідний дозвіл педагога. Відсутність дитини без попередження вважається прогулом, на наступне заняття без пояснень зі сторони батьків така дитина не допускається.

•Є очевидним, що будь-які пропуски занять учнем призводять до погіршення його фізичних та теоретичних навичок, відставання в учбовій програмі, внаслідок чого учень не зможе бути задіяним у концертних номерах ансамблю.

•Кожний викладач веде журнал відвідування учнів. Так, пропуск 50% занять протягом чверті (з будь-якої причини) дає педагогу право не атестовувати дитину. Дві подібні неатестації призводять до переводу дитини на будь-яке інше відділення школи мистецтв або повторне навчання в наступному навчальному році.

• Фінансові вимоги

   Школа мистецтв №2 ім.М.Вериківського є державним навчальним закладом, підпорядкованим Головному управлінню культури Київської міської державної адміністрації. Тому оплата за навчання на будь-якому відділенні школи поступає до бюджету Шевченківського району міста і є обов’язковою до 10 числа поточного місяця. На хореографічному відділенні (станом на 2020-2021 навч.рік) вона складає 270 грн. на місяць (за навчання) + 100 грн. на місяць (благодійний внесок на різні потреби КДШМ №2) з кожного учня.

   Разом з тим, згідно з рішенням батьківського комітету та керівництва «Ярославни», був створений єдиний фінансовий фонд ансамблю, за допомогою якого ми вирішуємо більшу частину фінансових питань, пов’язаних з навчальним та творчим процесами колективу. Розмір щомісячного внеску (станом на 2020-2021 навч.рік) складає  з кожного учня ансамблю.

 —

Серйозні порушення дисципліни.

Підстави для виключення з ансамблю !

Систематичні пропуски занять, ігнорування політики ансамблю щодо відвідування та фінансових вимог;

•Дії, що завдали значної фінансової шкоди майну ансамблю чи школи; дії, спрямовані на підрив репутації ансамблю чи школи;

•Словесні чи фізичні образи по відношенню до учнів, викладачів ансамблю чи школи;

•Розпиття алкогольних напоїв, куріння, розповсюдження наркотиків в стінах школи;

•Підробка медичних документів щодо стану здоров’я дитини, інших документів.