ВИМОГИ ДО УЧНІВ АНСАМБЛЮ

   Кожна школа, кожний колектив і навіть кожна сім’я має певний набір правил, обов’язкових для дотримання усіма її членами. Дотримання подібних правил допомагає уникати конфліктів, забезпечує комфортну атмосферу, в якій кожен може проявити, розкрити себе якнайкращим чином.

  Для більшості з Вас наші правила видаватимуться логічними та прийнятними та допоможуть Вам зробити навчання Вашої дитини максимально результативним.

• Медичні вимоги

   Заняття хореографією передбачає фізичні навантаження та вимагає від дитини міцного здоров’я. Тому вимога щодо надання учнями відділення хореографії КДШМ №2 щорічної медичної довідки про відсутність інфекційних захворювань та медичного дозволу на фізичні навантаження є обов’язковою!

•У випадку будь-яких змін у стані здоров’я дитини батьки зобов’язані негайно проінформувати викладачів!

•Крім того, викладачі відділу класичної хореографії КДШМ №2 беруть до уваги візуально-естетичний аспект зовнішності учнів (зайва вага, непропорційність тіла та інше). Таким учням, рішенням художньої ради школи, можуть бути запропоновані: інша форма навчання, зміна відділу хореографії або факультету школи.

• Вимоги щодо балетної форми

p1070038.jpg   На уроках хореографії ніщо не повинно відволікати дитину від виконання завдань, поставлених педагогом. Єдина балетна форма, у певному класі, допомагає концентрувати увагу учня на своїх помилках.

   Для хлопчиків різного віку це: біла облягаюча футболка (з бавовняної тканини), чорні короткі шорти, білі бавовняні шкарпетки та м’які балетні туфлі (колір визначається викладачем класу).

   Для дівчат 7-9 років це: купальник білого кольору (фасон рукава - “футболка”), балетне трико білого кольору (у літній період допускаються бавовняні шкарпетки), балетні плавки (білого або тілесного кольору), м’які білі балетні туфлі (без шкіряної вставки!).

   Для дівчат 10-16 років це: купальник (колір та фасон призначає викладач класу), балетне трико тілесного кольору, м’які балетні туфлі та пуанти з матовими стрічками в тон трико, спідничка з газової тканини (колір, довжина та фасон оговорюються з викладачем класу).

Балетна форма повинна завжди мати охайний вигляд, бути чистою.

•Викладач може дозволити вдягти ті чи інші додаткові предмети одягу для розігріву, якщо температура в класі є низькою.

•Зачіски всіх учнів ансамблю повинні бути охайними, у дівчат волосся обов’язково збирається в жмутик та міцно фіксується. Під час уроків хореографії не дозволяється одягати будь-які життєві прикраси.

• Поведінка в балетному залі

•У балетному залі забороняється знаходитись у вуличному взутті, їсти, пити (крім простої води), жувати жувальну гумку.

•Під час заняття у балетному залі має бути робоча, ділова атмосфера. Всі мобільні телефони мають бути вимкненими або знятими зі звукового сигналу.

•Після заняття учень зобов’язаний прибрати своє робоче місце (не дозволяється залишати у балетному залі порожні пляшки від води, використані серветки, залишки пластиру тощо).

У кінці заняття учні дякують викладачу та концертмейстеру за проведений урок.

• Дисциплінарні вимоги

•Учні ансамблю мають право пропускати заняття лише з причини хвороби. У всіх інших випадках для пропуску заняття необхідний дозвіл викладача. Відсутність дитини без попередження вважається прогулом, на наступне заняття без пояснень зі сторони батьків така дитина не допускається!

•Вочевидь, що будь-які пропуски занять призводять до відставання в учбовій програмі, погіршення фізичних навичок та теоретичних знань учня. Внаслідок чого такий учень, можливо не зможе бути задіяним у творчих планах ансамблю!

•Кожний викладач веде журнал навчальних досягнень своїх учнів, 50% пропущених занять протягом чверті (з будь-якої причини), дає право викладачу не атестовувати дитину. Дві подібні неатестації призводять, до переводу дитини на будь-яке інше відділення школи мистецтв або повторне навчання в наступному навчальному році.

• Фінансові вимоги

   Школа мистецтв №2 ім.М.Вериківського є державним навчальним закладом, підпорядкованим Головному управлінню культури Київської міської державної адміністрації. Тому оплата за навчання на будь-якому відділенні школи поступає до бюджету Шевченківського району міста і є обов’язковою до 10 числа поточного місяця. На хореографічному відділенні (станом на 2021-2022 навч.рік) вона складає 350 грн. на місяць (за навчання) + 200 грн. на місяць (благодійний внесок на різні потреби КДШМ №2) з кожного учня.

   Разом з тим, згідно з рішенням батьківського комітету та керівництва ансамблю «Ярославна», був створений єдиний фінансовий фонд ансамблю, за допомогою якого вирішується більшість фінансових питань, пов’язаних з навчальними та творчими процесами колективу. Розмір щомісячного внеску (станом на 2021-2022навч.рік) складає 50 грн. з кожного учня ансамблю.

 —

Серйозні порушення дисципліни.

Підстави для виключення з КДШМ №2 !

Систематичні пропуски занять, ігнорування політики ансамблю щодо відвідування та фінансових вимог;

•Дії, що завдали значної фінансової шкоди майну ансамблю чи школи; дії, спрямовані на підрив репутації ансамблю чи школи;

•Словесні чи фізичні образи по відношенню до учнів, викладачів ансамблю чи школи;

•Розпиття алкогольних напоїв, куріння, розповсюдження наркотиків в стінах школи;

•Підробка медичних документів щодо стану здоров’я дитини, інших документів.