ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ

РОЗКЛАД УРОКІВ ТА РЕПЕТИЦІЙ

НА 23.02.2019 (субота)  

  • 11:30-12:15 - 1 клас
  • 12:15-13:00 - 2 клас
  • 13:00-13:15 - Ляпкіна, Якубов 
  • 13:15-14:00 - 3 клас
  • 14:00-14:15 - 3, 4  класи
  • 14:15-14:30 - 4 клас
  • 14:30-15:15 - “ВІНОЧОК”
  • 15:15-15:45 - 6 клас/”ВАЛЬС”
  • 15:45-16:30 - 7, 8 класи/”ВАЛЬС”
  • 16:30-17:00 - Корнійчук, Шугайло 
  • 17:00-18:30 - Яковлєва, Сапко М. 

УВАГА!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!

  • Наполегливе прохання до батьків учнів! У разі відсутності  Вашої дитини,ОБОВ’ЯЗКОВО, ТЕРМІНОВО повідомляти викладачів про причину відсутності! (СМС; телефоний зв’язок; ел.пошта, група “ЯРОСЛАВНА” у Viber)              

  • Гордійчук Костянтин Васильович - (096) 303-23-91; (063) 752-93-30 

    Гордійчук Ірина Василівна - (067) 792-29-12; (093) 664-64-93

    ел.пошта: kosvasgord@gmail.com 

УВАГА!

БІЛЯ НАШОЇ БАЛЕТНОЇ ЗАЛИ (№108)

ПРАЦЮЄ WI-FI  (код доступу - 3128312831 ) 

 ↓

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРО ОПЛАТУ!

- Плата за навчання (за 1 місяць) - 270 грн. →

“Отримувач”(одержувач) - КИЇВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №2 IМЕНI М. I. ВЕРИКIВСЬКОГО ДСМНЗ,

“Код отримувача” (ЕДРПОУ) - 19021878,

“Рахунок отримувача” (розрахунковий рахунок) - 31558211139545,

“Банк отримувача”, “Код банку отримувача” (МФО) - 820019, 

«Призначення платежу» - Плата за навчання без ПДВ, ШЕВЧЕНКО МИКОЛА, 02.2019 - 02.2019.(прізвище дитини та період сплати)

- Благодійний внесок для КДШМ №2 (на різні потреби школи, за 1 місяць) - 70 грн. →

“Отримувач”(одержувач) - БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД В ПIДТРИМКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТI ХХI ВЕК БЛАГ.ОРГ,  

“Код отримувача“(ЕДРПОУ) - 25745089,

“Рахунок отримувача”(розрахунковий рахунок) - 26009052644571,

“Банк отримувача”, “Код банку отримувача” (МФО) - 320649,

«Призначення  платежу» - Благодійний внесок на утримання ДСМНЗ КДШМ №2 ім. М. І. Вериківського  без ПДВ, ШЕВЧЕНКО МИКОЛА, 02.2019 - 02.2019.(прізвище дитини та період сплати)

 - Єдиний фонд ансамблю “Ярославна” (за 1 місяць) - 150 грн. 

ОПЛАТА МАЄ ПРОВОДИТИСЬ

ДО 10 ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ 

 на  2018-2019  навчальний рік

ПОНЕДІЛОК:

13:30-14:30 - 1 клас (Гордійчук Костянтин Васильович)

14:30-15:45 - 3 клас (Гордійчук Ірина Василівна)

15:45-16:45 - 4 клас (Гордійчук К.В.)

16:45-18:00 - 5 клас (Гордійчук І.В.)

18:00-19:30 - 7 клас (Гордійчук К.В.)

19:30-21:00 - 8 клас (Гордійчук І.В.)

ВІВТОРОК:

14:00-15:00 - 2 клас (Гордійчук К.В.)

15:00-16:15 - 4 клас (Гордійчук К.В.)

16:15-17:30 - 5 клас (Гордійчук І.В.)

17:30-18:45 - 6 клас (Гордійчук І.В.)

18:45-20:00 - 7 клас (Гордійчук К.В.)

20:00-21:30 - 8 клас (Гордійчук І.В.)

СЕРЕДА:

13:30-14:30 - 1 клас (Гордійчук К.В.)

14:30-15:30 - 3 клас (Гордійчук І.В.)

15:30-16:45 - 4 клас (Гордійчук К.В.)

16:45-18:00 - 5 клас (Гордійчук І.В.)

18:00-19:30 - 6 клас (Гордійчук І.В.)

19:30-20:45 - 7 клас (Гордійчук К.В.)

ЧЕТВЕР:

13:30-14:30 - 1 клас (Гордійчук К.В.)

14:30-15:30 - 2 клас (Гордійчук К.В.)

15:30-16:30 - 3 клас (Гордійчук І.В.)

16:30-17:45 - 4 клас (Гордійчук К.В.)

17:45-19:15 - 6 клас (Гордійчук І.В.)

19:15-20:45 - 8 клас (Гордійчук І.В.)

П’ЯТНИЦЯ:

14:00-15:00 - 2 клас (Гордійчук К.В.)

15:00-16:00 - 3 клас (Гордійчук І.В.)

16:00-17:15 - 5 клас (Гордійчук І.В.) 

18:20-19:05 - 5 клас (”Історія хореографії”) 

17:15-18:30 - 6 клас (Гордійчук І.В.) 

18:30-20:00 - 7 клас (Гордійчук К.В.)

19:00-19:45 - 8 клас (”Історія хореографії”) 

20:00-21:30 - 8 клас  (Гордійчук І.В.)

СУБОТА - буде завжди формуватися за окремим розкладом!

(розклад на суботу - на початку цієї сторінки)

11:30-12:30 - 1 клас 

12:45-13:30 - 1 клас (”Музична грамота”) 

12:30-13:15 - 2 клас

13:35-14:20 - 2 клас (”Музична грамота”)

13:15-14:15 - 3 клас

14:25-15:10 - 3 клас (”Музична грамота”)

14:15-15:15 - 4 клас 

15:15-16:00 - 4 клас (”Історія хореографії”)

15:15-16:15 - 5 клас

16:15-17:30 - 6 клас

16:05-16:50 - 6+7 класи (”Історія хореографії”) 

17:30-20:00 - 7+8 класи