ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ

УРРА! КАНІКУЛИ!


ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!

  • Наполегливе прохання до батьків учнів! 

  • У разі відсутності  Вашої дитини,ОБОВ’ЯЗКОВО, ТЕРМІНОВО повідомляти викладачів про причину відсутності! (СМС; телефоний зв’язок; ел.пошта, група “ЯРОСЛАВНА” у Viber)              

  • Гордійчук Костянтин Васильович - (096) 303-23-91; (063) 752-93-30 

    Гордійчук Ірина Василівна - (067) 792-29-12; (093) 664-64-93

    ел.пошта: kosvasgord@gmail.com 

УВАГА!

БІЛЯ НАШОЇ БАЛЕТНОЇ ЗАЛИ (№108)

ПРАЦЮЄ WI-FI  (код доступу - 3128312831 ) 

 •


УВАГА! ЗМІНА У РЕКВІЗИТАХ!

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ

ПРО ОПЛАТУ НА 2019-2020 навч.рік!

- Плата за навчання (за 1 місяць) - 270 грн. 

“Отримувач”(одержувач) - ДСМНЗ КИЇВСЬКА ДИТЯЧА ШКОЛА МИСТЕЦТВ №2 IМЕНI М. I. ВЕРИКIВСЬКОГО,

“Код отримувача” (ЕДРПОУ) - 19021878,

“Рахунок отримувача” (розрахунковий рахунок) - UA298201720314291001201039545

“Банк отримувача”, “Код банку отримувача” (МФО) - 820172, 

«Призначення платежу» - Плата за навчання без ПДВ (прізвище дитини та період сплати)

 

- Благодійний внесок для КДШМ №2 (на різні потреби школи, за 1 місяць) - 100 грн. 

“Отримувач”(одержувач) - БЛАГОДIЙНИЙ ФОНД В ПIДТРИМКУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТI ХХI ВЕК БЛАГ.ОРГ,  

“Код отримувача“(ЕДРПОУ) - 19021878,

“Рахунок отримувача”(розрахунковий рахунок) - UA328201720314201001301039545,

“Банк отримувача”, “Код банку отримувача” (МФО) - 820172,

«Призначення  платежу» - Благодійний внесок на утримання ДСМНЗ КДШМ №2 ім. М. І. Вериківського  без ПДВ (прізвище дитини та період сплати)

 

 - Єдиний фонд ансамблю “Ярославна” (за 1 місяць) - 150 грн. 

ОПЛАТА МАЄ ПРОВОДИТИСЬ

ДО 10 ЧИСЛА ПОТОЧНОГО МІСЯЦЯ!

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ 

 на  2019-2020  навчальний рік

ВИКЛАДАЧИ ХОРЕОГРАФІЇ та КЕРІВНИКИ :

• Гордійчук Костянтин Васильович - 1, 3-А, 5, 7  класи

• Гордійчук Ірина Василівна - 2, 3-Б, 4, 6 класи

КОНЦЕРТМЕЙСТЕРИ:

Ярифа Віра Олександрівна - 1, 2, 3 -А  класи

Власенко Лариса Дмитрівна - 3 -Б, 4, 5  класи 

Лебедєва Яна Сергіївна - 6, 7  класи 

ВИКЛАДАЧИ ТЕОРЕТИЧНИХ УРОКІВ:

• Герштун Юлія Іванівна  - “Музична грамота” - 1, 2, 3-А класи (кабінет №304)

• Бабенко Лариса Валентинівна - “Музична грамота” 3-Б клас (кабінет N 311)

• Комаровська Оксана Анатоліївна - “Історія танцю” (кабінет №212 

ПОНЕДІЛОК:

13:45-14:45 - 1 клас 

14:45-15:45 - 3-а клас 

15:45-16:45 - 3-б клас 

16:45-18:00 - 4 клас 

18:00-19:30 - 6 клас 

19:30-21:00 - 7 клас 

ВІВТОРОК:

14:00-15:00 - 2 клас 

15:05-15:50 - 2 клас (”Музична грамота” - кабинет № 304)

15:00-16:00 - 3-а клас 

16:40-17:25 - 3-а клас  (”Музична грамота” - кабинет № 304)

15:00-15:45 - 4 клас (”Історія хореографії” - кабінет № 212) 

16:00-17:15 - 4 клас

15:50-16:35 - 5 клас  (”Історія хореографії” - кабінет № 212) 

17:15-18:30 - 5 клас 

18:30-20:00 - 6 клас 

19:05-19:50 - 7 клас (”Історія хореографії” - кабінет № 212)  

20:00-21:30 - 7 клас 

СЕРЕДА:

13:45-14:45 - 1 клас 

14:45-15:45 - 3-а клас 

15:45-16:45 - 3-б клас 

16:45-18:00 - 4 клас 

18:00-19:15 - 5 клас

18:00-18:45 - 6 клас  (”Історія хореографії” - кабінет № 212)  

19:15-20:45 - 6 клас 

ЧЕТВЕР:

13:45-14:45 - 1 клас 

14:45-15:45 - 2 клас 

14:55-15:40 - 3-б клас  (”Музична грамота” - кабинет № 311)

15:45-16:45 - 3-б клас 

16:45-18:15 - 4 клас 

18:15-19:30 - 5 клас

19:30-21:00 - 7 клас 

П’ЯТНИЦЯ:

14:00-15:00 - 2 клас 

15:00-16:00 - 3-а клас 

16:00-17:00 - 3-б клас  

17:00-18:30 - 5 клас 

18:30-20:00 - 6 клас

20:00-21:30 - 7 клас  

СУБОТА - буде завжди формуватися за окремим розкладом!

(розклад на суботу - на початку цієї сторінки)

11:00-11:50 - 1 клас 

12:00-12:45 - 1 клас  (”Музична грамота” - кабинет № 304)

12:00-13:00 - 2 клас

≈13:00-14:00 - 3-а клас

14:00-15:00 - 3-б клас 

15:00-16:15 - 4 клас

16:15-17:30 - 5 клас

17:30-18:45 - 6 клас

18:45-20:00 - 7 клас