ВСТУП ДО АНСАМБЛЮ

 

 img_2800.jpg img_2872.jpg saytp1070565.jpg     

   Відбір дітей на факультет класичної хореографії («Ярославна») не є настільки суворим, як, скажімо, до хореографічного училища. Ми навчаємо всіх бажаючих обдарованих в хореографічному плані дітей мистецтву класичного танцю, розвиваємо вміння слухати та розуміти музику, акторську майстерність і, безумовно, фізичні дані дитини.

  Для проходження іспиту необхідно заздалегідь подати ЗАЯВУ секретарю КДШМ №2 (де обов’язково! треба вказати, що Ваша дитина поступає на відділ  КЛАСИЧНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ)

  Вступаючи до нашого ансамблю, Ви маєте розуміти, що будь-який танець – це передусім тяжка, кропітка праця, а формування м’язової та кісткової структури дитини часто супроводжується болем. Тому ми намагаємось відбирати дітей від 7 років з попередньою хореографічно-спортивною підготовкою, для яких наші заняття у подальшому не будуть тягарем!!

  Під час вступих іспитів приймальна комісія оцінює ряд даних Вашої дитини:

  • візуально-естетичний вигляд;
  • стопа;
  • виворітність;
  • гнучкість;
  • розтяжка;
  • стрибок;
  • ритмічність;
  • музичність;

saytp1070511.jpgОдяг та зачіска дитини на вступному іспиті не повинні заважати чи сковувати її рухи. Дівчатам рекомендовано вдягти купальник, хлопчикам – шорти та майку. На ногах мають бути шкарпетки.

  Члени приймальної комісії – високопрофесійні педагоги у ході іспиту намагаються визначити, окрім вищезгаданих фізичних показників, рівень координації, танцювальності, артистизму дитини, вміння копіювати та відтворювати побачений рух чи позу, які є необхідними складовими мистецтва хореографії.

   Свої рішення ми завжди приймаємо, керуючись та виходячи з інтересів Вашої дитини. Ми поважаємо ваші бажання та прагнення, але, у той же час, свідомо штовхати безперспективну, з точки зору комісії, дитину на важкий шлях класичної хореографії ми вважаємо неприпустимою помилкою. Свою відмову ми завжди мотивуємо та надаємо різного роду поради та рекомендації!

  Списки дітей, що вступили до ансамблю, вивішуються через декілька днів на шкільній інформаційній дошці (можливо таке, що члени комісії відразу повідомляють батькам про своє те чи інше рішення). Остаточно класи формуються після додаткового іспиту, що проводиться перед початком навчального року. На цьому етапі дуже важливо скласти графік навантаження Вашої дитини таким чином, щоб дитина не пропускала занять з хореографії.

   Учні, що вступили на факультет класичної хореографії, надають секретарю школи пакет обов’язкових документів:

- медичні довідки (дозвіл на фізичні навантаження та довідка про відсутність інфекційних захворювань);

- копія свідоцтва про народження;

- анкета-заява про вступ до ансамблю.

    Ми з розумінням ставимось до дітей, які в силу тих чи інших обставин не змогли взяти участь у плановому вступному іспиті, і розглядаємо їхні кандидатури   окремо, протягом всього навчального року.

      •