ІСТОРІЯ АНСАМБЛЮ “ЯРОСЛАВНА”

saytp1070624.jpg   В вересні 1987 року у Київській дитячій школі мистецтв №2 ім.М.І.Вериківського було засновано відділ класичного танцю, яке очолила Тетяна Любченко. Енергійний, талановитий керівник – вона змогла об’єднати та захопити ще слабких у технічній підготовці дітей вивченням балетного мистецтва. Так з’явилося творчо-хореографічне об’єднання відділу класичного танцю школи - дитячий ансамбль «Ярославна».

   800ximg_7162-1-7.jpg   800x_mg_8327-1-7.jpg   albomp1080240.jpg

   За 11 років керівництва, Т.Любченко поставила для учнів ансамблю велику кількість різножанрових танцювальних мініатюр і навіть дві балетні вистави – «Лускунчик» (1994 рік) та «Снігова королева» (1996 рік). Ансамбль став виїздити за кордон та побував у багатьох країнах Європи. Незабутньою видалась поїздка «Ярославни» до Індії (результат співробітництва КДШМ №2 ім.М.І.Вериківського з посольством Індії в Україні).

  Навчанням дітей також займались професійні артисти балету - Народна артистка України Л.Сморгачова, заслужена артистка України І.Гордійчук, заслужений артист України О.Льовушкін, В.Шувалов, Ю.Тарасов, О.Дроздова та інші, що сприяло підвищенню рівня академічності виконання учнів. А для більш глибокого пізнання дітьми балетного мистецтва, керівництво стало запрошувати провідних артистів балету різних театрів України для участі у деяких виставах та концертах колективу.

   Сьогоднішнє керівництво ансамблю “Ярославна”, викладачі-методисти - заслужена артистка України Ірина Гордійчук та Костянтин Гордійчук, за рахунок професійній побудові навчального процесу, зміцнило виконавсько-технічний рівень учнів відділу класичного танцю КДШМ №2 та примножило творчу репутацію дитячого ансамблю класичного танцю «Ярославна».

saytp1070505.jpg   saytp1070551.jpg   saytp1070941.jpg