ОСТАННІ ТВОРЧІ ПОДІЇ


  • Звітний концерт хореографічного відділення “ТАНЦЮВАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ-2019″(25.05.2019., ЦК СБУ)
  • Танцювальний фестиваль“DANCE!…DANCE…DANCE? (01.06.2019., Мала Опера)
  • ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва “СЛОБОЖАНСЬКЕ КОЛО-2019” (11-14.10.2019. м.Харків).  

          Класична хореографія, вік 8-10 років: 
          І місце - Ляпкіна Вікторія

         ІІ місце - Воронко Єлизавета

  •  Відкритий контрольний урок/іспит  учнів 1 класу по ритмо-пластиці (КДШМ №2, клас №108, 26.10.2019.)
  • V Міжнародная хореографічна асамблея ім.Н.Скорульскої (м.Житомир, 8-9.11.2019.):

     І місце та спеціальний приз від Р.Скорульської - Ляпкіна Вікторія (соло, 8-10 років)

  • Всеукраїнський телевізійний хореографічний фестиваль-конкурс “ЗІРКИ ТЕРПСИХОРИ” (м.Запоріжжя, 09.11.2019.):

        І місце  Богдан Зоряна (соло, 6-8 років)

  • І - Відкритий фестиваль-конкурс танцю “СИЛЬФІДА” (17.11.2019.,м.Черкаси)

Ляпкіна Вікторія - І місце та І місце та ГРАН-ПРІ фестивалю-конкурсу “Сильфіда-2019″ 

Богдан Зоряна - ІІ місце та ІІІ місце

  • Анімаційний балет-казка “СНІГОВА КРОЛЕВА-2019″ (ЦК СБУ, 22.12.2019.) 
  • І фестиваль-конкурс класичного та сучасного танців “WHITE SWAN” (м.Черкаси, 08-09.02.2020.)

ГРАН ПРІ - Ляпкіна Вікторія (класичний танець, 7-9 років)

 І місце - Ляпкіна Вікторія (сучасний танець, 7-9 років)

І місце - Воронко Єлизавета (класичний танець, 7-9 років)

ІІ місце - Анісімова Дар’я (класичний танець, 10-12 років)

  •  XVII - Міжнародний хореографічний конкурс “TANZOLYMP-2020″ 
  • Міжнародний фестиваль-конкурс класичного танцю «ASTI BALLET online FEST» (Київ)

Категория 9 лет
Лауреаты 1 степени
·  Ляпкина Виктория - Вариация из балета “Павильон Армиды”
·  Воронко Елизавета - Вариация из балета “Талисман”
Лауреаты 2 степени
·  Ляпкина Виктория - Вариация Амурчика из балета “Дон Кихот” + Вариация Феи резвости из балета “Спящая красавица”
·  Воронко Елизавета - “Бабочка”
Лауреат 3 степени
·  Воронко Елизавета - Вариация Феи смелости из балета “Спящая красавица”
Категория 10-11 лет
Лауреат 2 степени
·  Калинич Элеонора - Вариация куклы из балета “Коппелия”
Лауреат 3 степени
· Анисимова Дарья - Вариация Феи нежности из балета “Спящая красавица” + Вариация Рамзеи из балета “Дочь фараона”
Ансамбли
• Лауреат 1 степени - «Украинский веночек
• Лауреат 2 степени -  «Вальс»
• Лауреаты 3 степени - «Смешные мыши», «Марш солдатиков», Танец баядерок из балета “Баядерка”

ukr.jpg vals.jpg

michi.jpg sold.jpg bayad.jpg

  •  Творча стипендія талановитим дітям міста від голови КМДА - ЛЯПКІНА ВІКТОРІЯ (1 червня 2020 року)
  • Міжнародний онлайн фестиваль-конкурс «Euro Star 2020» (червень 2020):

  ГРАН ПРІ та грошовий сертифікат - Ляпкіна Вікторія 

granprix.jpg sertifikat.jpg 

  • Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографії “У РИТМАХ ОСЕНІ-2020″ (КМАТ ім.С.Лифаря, 08.11.2020.) :

- 1 місце (класичний танець, соло) - Ляпкіна Вікторія 20201114_135858.jpg

- 1 місце (сучасний танець, соло) - Ляпкіна Вікторія

  • VI Міжнародна хореографічна  асамблея ім. Н.Скорульської (7-8 листопада 2020, м.Житомир - онлайн)

- 1 місце (класичний танець, соло) - Ляпкіна Вікторія 

1 місце (сучасний танець, соло) - Ляпкіна Вікторія

- Кубок Мера м.Житомир та грошова Премія (5000 грн.) - Ляпкіна Вікторія

  • ІХ Всеукраїнський конкурс танцю “Ритми майбутнього” (КМАТ ім.С.Лифаря, 13 грудня 2020)

Ляпкіна Вікторія:

1 місце - вариація Жанны з балету “Полум’я Парижу”

1 місце - варіація Феї Хлібних крихт з балету “Спляча красуня”

1 місце - “Елегія душі” (викладач/постановник - Леся Прусова)

Воронко Єлизавета:

1місце - варіація з балету “Талісман”

1 місце - варіація Феї Сміливості

Пікінер Поліна:

2 місце - варіація Феї Ніжності

  • ІІ Всеукраїнський дитячий конкурс танцю “ХОРЕОГРАФ і Я”  (КМАТ ім.С.Лифаря, 07 березня 2021)

 Воронко Єлизавета:

1 місце - “Весняний струмок” (викладач/постановник - Тетяна Чакава)

1 місце - варіація принцеси Флоріни з балету “Спляча красуня”

Пікінер Поліна:

1 місце - варіація Феї Ніжності 

- Румпа Валерія:

2 місце - варіація Феї Щедрості

  • Звітний концерт ансамблю “Ярославна”  - “ТАНЦЮВАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ”№5 (головна сцена КДШМ №2, 25.05.2021.)
  • Фесиваль класичного балету “Коппелія” (м.Київ, ЦК “Жовтневий”30.05.2021.):

- 3 місце - Пікінер Поліна

- Дипломанти - Воронко Єлизавета, Румпа Валерія

  • Творча стипендія талановитим дітям міста від голови м.Києва - ВОРОНКО ЄЛИЗАВЕТА та ЛЯПКІНА ВІКТОРІЯ (1 червня 2021року)

  • Х Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії “MYSL-POTOK” (КМАТ ім.С.Лифаря, 5-6.06.2021.):

 - 3 місце - Воронко Єлизавета (класичний танець 11-13 років)

  •  Всеукраїнський хореографічний конкурс “ФЕЄРІЯ ТАНЦЮ” (КМАТ ім.С.Лифаря, 17.10.2021.) : 

- 1 місце - Галушка Дар’я (молодша вікова категорія)
- 1 місце - Зеленкова Веста (середня вікова категорія)

  • ІІІ всеукраїнський дитячий конкурс танцю ”ХОРЕОГРАФіЯ” (КМАТ ім.С.Лифаря, 24.10.2021.) : 

- І місце - “Марш солдатиків” (учні 2 класу);
- І місце - “Ляльки” (учні 4, 5 класів);
- ІІ місце - Галушка Дар’я (варіація з балету “Павільон Арміди”);
- І місце - Галушка Дар’я (варіація феї Щедрості);
- І місце - Зеленкова Вєста (варіація з балету “Арлекінада”);
- І місце - Зеленкова Вєста (варіація феї Ніжності);
- І місце - Калинич Елеонора;
- І місце - Мотвіцька Ксенія.

  • koubok.jpg Х всеукраїнський конкурс танцю ”РИТМИ МАЙБУТНЬОГО” (КМАТ ім.С.Лифаря, 05.12.2021.) : 

“Марш солдатиків” - 1 місце

Зеленкова Вєста - 1 місце

Богачева Варвара - 1 місце

Галушка Дар’я - 2 місце (варіація з балету “Павільон Арміди”)

Галушка Дар’я - 1 місце (варіація принцеси Флоріни)

Румпа Валерія - 1 місце

“Ляльки” - 1 місце                                                                     

Мотвіцька Ксенія - 1 місце

Калинич Елеонора - 2 місце

  •  Звітний концерт ансамблю “Ярославна”  - “ТАНЦЮВАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ”№6 (головна сцена КДШМ №2, 25.12.2021.)
  • Відкритий урок “РИТМОПЛАСТИКИ” учнів 1 та 2 класів відділу класичної хореографії КДШМ №2. (29.10.2022р., викладач - Гордійчук К.В., концертмейстер - Ярифа В.О.)
  • Звітний концерт відділень хореографії та народного співу КДШМ №2  (КДШМ №2, велика концертна зала, 18.12.2022 р.)
  • Звітний концерт ансамблю “Ярославна”  - “ТАНЦЮВАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ”№7 (головна сцена КДШМ №2, 12.05.2023.)
  • 4-й всеукраїнський дитячий двотуровий конкурс танцю “ХОРЕОГРАФ і Я” (КМАТ ім.С.Лифаря)

1. «Танець мишок» - 1 місце

2. «Китайський танок» - 1 місце

3. Панкова Анна – Варіація з дзвіночками - 2 місце

4. Румпа Валерія - 2, 1, 1 місця

5. Зеленкова Вєста1, 1, 1, 1 місця

  • І Міжнародний відкритий конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Ukraine Terpsichore-2023″ (КНАУ)

1. «Колискова» - 2 місце

2. «Танець мишок» - 1 місце

3. «Китайський танок» - 1 місце

4. Панкова Анна – Варіація з дзвіночками - 2 місце

5. Румпа Валерія - Варіація Есмеральди - 2 місце

6. Румпа Валерія - Варіація з балету «Павільйон Арміди» - 2 місце

7. Зеленкова Вєста – Варіація з балету «Пахіта» - 2 місце

8. Зеленкова Вєста – Варіація феї Ніжності - 2 місце

  • VI Всеукраїнський двотуровий конкурс-фестиваль танцю «ТВІЙ КРОК» (КМАТ ім.С.Лифаря, 18.06.2023.)

1. «Колискова» - 1 місце

2. «Танець мишок» - 1 місце

3. «Китайський танок» - 1 місце

 4. “Персидський танок» - місце

5. Церковна Варвара – Варіація з дзвіночками - 2 місце

6. Румпа Валерія - Варіація Есмеральди - 2 місце

7. Румпа Валерія - Варіація з балету «Павільйон Арміди» - 1 місце

8. Зеленкова Вєста – Варіація з балету «Пахіта» - 1 місце

  • ІІ Міжнародний відкритий конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва «Ukraine Terpsichore-2023″ (КНАУ, 27.11.2023.)

1. Церковна Варвара та Шкляр Катерина (“Вишеньки”)  - 2 місце

2. Демидов Артем (”Гусар”) - 2 місце

3. Зеленкова Вєста та Румпа Валерія  (”Суперниці”) - 2 місце

4. Румпа Валеріяаріація з балету «Павільйон Арміди»)  - 3 місце

  • 5-й Всеукраїнський дитячий двотуровий конкурс танцю “ХОРЕОГРАФ і Я” (КМАТ ім.С.Лифаря, 05.11.2023.)

1. Церковна Варвара та Шкляр Катерина (“Вишеньки”) 2 місце

2. Демидов Артем (”Гусар”)- 1 місце

3. Зеленкова Вєста та Румпа Валерія (“Суперниці”) - 1 місце

4. Румпа Валерія аріація з балету «Павільйон Арміди») - 2 місце

  • XI Всеукраїнський двотуровий конкурс танцю “РИТМИ МАЙБУТНЬОГО” (КМАТ ім.С.Лифаря, 03.11.2023.)

1. “Потішні гноми” - 1 місце

2. “Метелики” - 1 місце

3. Зеленкова Вєста (варіація з балету “Талісман”) - 1 місце

4. Румпа Валерія (варіація з балету “Даремна обережність”) - 2 місце

5. Румпа Валерія (”До мрії”) - 2 місце 

6. Панкова Анна (варіація з балету “Арлекінада”) - 1 місце

7. Панкова Анна (”Піцикато”) - 1 місце 

  • Всеукраїнський конкурс мистецтв “РІЗДВЯННІ МІНІАТЮРИ-2023″ (КМАТ ім.С.Лифаря, 10.12.2023.)

1. Ансамбль “Ярославна” (квартет) - 1 місце

2. Зеленкова Вєста - 1 місце

3. Румпа Валерія - 2 місце

4. Панкова Анна -  1 місце

  •  ТАНЦЮВАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ” №8 - звітний концерт хореографічного відділення КДШМ №2 (КДШМ №2, велика концертна зала, 23.12.2023.)
  • ІІІ Міжнародний відкритий конкурс-фестиваль хореографічного мистецтва UKRAINE TERPSICHORE” (ДК НАУ, 10.03.2023.)

1. Дует (Попова В.+Церковна В.) - 1 місце

2. Зеленкова Вєста - 1, 1 місце

3. Румпа Валерія - 1 місце

4. Панкова Анна -  1, 1 місце (класична та сучасна)

5. Церковна Варвара - 1 місце (сучасна)

6. Романчак Олександрія - 2 місце

  • ХІ Міжнародний конкурс класичної та сучасної хореографії “MYSL-POTOK” (КМАТ, 07.04.2024.)

1. Зеленкова Вєста - 2 місце

2. Панкова Анна -  3 місце 

3. Церковна Варвара - 3 місце

  • VI Всеукраїнський двотуровий конкурс-фестиваль танцю “ТВІЙ КРОК” (КМАТ, 28.04.2024)

1. Зеленкова Вєста - 1, 1 місця

2. Панкова Анна -  1, 1, 1  місця 

3. Церковна Варвара - 2 місце

4. Румпа Валерія - 2, 2 місце 

5. Черник Зоряна - 2 місце 

6. Романчак Олександрія , Шкляр Катерина (дует) - 2 місце

  • Звітний концерт №9 хореографічного відділення школи “ТАНЦЮВАЛЬНІ ВІЗЕРУНКИ” та ОДНОАКТНІ БАЛЕТИ (25.05.2024.сцена КДШМ №2)  

1_.jpg   1.jpg   photo_.jpg